25 Ağustos 2012 Cumartesi

Cimbom'da Taffarel'i unuttular


Yeni sezon başlamadan teknik heyet ve sağlık ekibinden 14 kişiyle yeni sözleşme yapıldı. Brezilyalı'nın 'resmi' imzasının gecikmesi ise dikkati çekti.


yanaglarda ÖZEL haber
Galatasaray Yönetimi, performans uzmanı Scott Piri ve Yasin Küçük, doktorlar Barış Çakır, Sarper Mehmet Çetinkaya ve Bilge Otuzoğlu, fizyoterapistler Burak Koca, İlhan Er ce Mustafa Korkmaz, masörler Sedat Peker, Serdal Yılmaz, Ali Uğur Durul ve Erkan Kazancı'nın Mayıs 2012'de biten sözleşmelerini 2'şer yıl uzattı.

Teknik direktör Fatih Terim'in yardımcıları Hasan Şaş ve Ümit Davala ile aynı şekilde nikah tazelendi. İki ismin de 8 Ağustos'ta imza atmalarına rağmen diğer yardımcı antrenör için herhangi bir bildirimde bulunulmadı veya Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından henüz işleme konmadı.

Nitekim TFF kayıtlarına göre, kaleci antrenörü Claudio Taffarel ile şu ana kadar yeni mukavele yapılmadı. Geçen yıl 15 Ağustos'ta bir yıllık imza atan Brezilyalı hoca, TFF kayıtlarında 31 Mayıs 2012 tarihi itibariyle serbest gözüküyor.Hiç yorum yok: