2 Ocak 2013 Çarşamba

Cimbom'dan bir Q7 açıklaması daha


Galatasaray, Beşiktaş'la yolları ayrılan Ricardo Quaresma'nın transfer edileceği haberlerinin devam etmesi üzerine bir açıklama daha yayımladı.Sezon başından bu yana 3 kez Quaresma haberlerini yalanlayan yapan sarı-kırmızılı kulüp, iddiaların bir türlü sona ermemesi üzerine resmi internet sitesinde bir yalanlama daha yaptı.

'Zorunlu açıklama' başlıklı açıklama şöyle:
"Son günlerde yazılı ve görsel medyada Quaresma transferi ile ilgili olarak kulübümüzün girişimleri konusundaki çıkan haberlerin tamamı YANLIŞ bilgilere dayanmaktadır.

İsim teknik heyetimize seçenek olarak sunulduğunda, oyuncunun kalitesi tartışılmayacak olmasına rağmen transfer için hedef oyunculardan olmadığı bilgisi ilgili yönetim kurulu üyelerimize iletilmiştir. Bu sebeple konuyla ilgili Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile herhangi bir görüşme olmamıştır.

Gelecek oyuncu olarak ifade edilen Quaresma bilgisi ne kadar YANLIŞ ise karşılığında kulübümüzden ayrılacağı ifade edilen oyuncularımızın bilgileri de o derece YANLIŞTIR.

Galatasaray Spor Kulübü olarak, transfer döneminde kulübümüzün yüksek menfaatlerinin gereği şeffaf bir duruş sergileyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

En derin saygılarımızla."

Hiç yorum yok: