24 Şubat 2013 Pazar

Terim: Schalke'nin adını duymak istemiyorum


Sarı-kırmızılı oyuncuların bir türlü Schalke maçının etkisinden çıkamaması Fatih Terim'i endişeye itti.Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, yarınki Orduspor maçı öncesinde oyuncularını lige konsantre olmaları konusunda ciddi bir şekilde uyardı.

Htspor'un haberine göre; Florya’da gündemin hala Şampiyonlar Ligi'nde 1-1 biten Schalke 04 maçı olmasından rahatsız olan tecrübeli teknik adam, “O maç oynandı ve bitti. Rövanşa kadar artık Schalke'nin adını duymak istemiyorum. Bir an önce bu tarafa dönün ve ligde oynayacağınız maçtan başka bir şey düşünmeyin” dedi.

Ligde rakipleriyle aralarındaki puan farkını korumaları gerektiğinin altını çizen İmparator, futbolcularından hem fiziksel hem de mental açıdan Ordu maçına tam olarak hazır çıkmalarını istedi.

Terim’in, Schalke maçındaki puan kaybını sık sık kendi aralarında konuşan oyuncularına da, “Onlara da sıra gelecek. Ama o güne kadar önünüzdeki maçlara konsantre olmanız gerek. Ordu oldukça çetin bir ekip. Ligin ilk yarısında ilk mağlubiyetimizi Ordu karşısında aldığımızı da kimse unutmasın” ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok: