7 Şubat 2013 Perşembe

'Aziz Yıldırım travma yaşıyor'


Galatasaray Kulübü Divan Kurlu Başkanu İrfan Aktar, Fenerbahçe'nin 'özür dileyin' çağrısına yanıt verdi.İrfan Aktar'ın “Galatasaray Inter ile anlaştıktan sonra Fenerbahçeliler, Pierre Van Hooijdonk ile İtalya’ya gidip Inter Başkanı Massimo Moratti ve Sneijder'i etkileyip, Fenerbahçe'ye getirmeye çalıştılar" şeklindeki açıklamasına Hooijdonk'un ardından Fenerbahçe'den de yanıt gelmiş, sarı-lacivertli kulüp "Galatasaray özür dilesin" ifadelerini kullanmıştı.

Bu çağrıya Radyospor'da yanıt veren Aktar, "Sneijder'i KAP'a bildirdikten sonra Fenerbahçe, Sneijder için devreye girdi. Böyle bir duyumumuz var. Fenerbahçe Yönetimi'nin Galatasaray hakkında yaptığı açıklamalar bizi ciddi rahatsız etti. Fenerbahçe camiasından gerekli anlayışı bekleriz. Travma içinde olan insanlarla bir şey tartışılmaz görüşülmez. Zaten Aziz Yıldırım bizi suçlamasa kesinlikle böyle bir konuyu açmazdım"" dedi.

Aziz Yıldırımn'ın travma yaşadığını ileri süren İrfan Aktar, "Camia ve yöneticileri kesinlikle ayırıyoruz. Fenerbahçe, 106 yıllık saygın ve köklü kulüp. Ama yöneticilerinin bazı problemleri ve hassasiyetleri var. Empati yapıyoruz ve Yıldırım'ı anlıyoruz. Kendisi travma içinde" diye konuştu.

Hiç yorum yok: