14 Şubat 2013 Perşembe

"Galatasaray'la ilgili sadece iyi şeyler söyler"


Galatasaray'ın dün itibariyle resmi olarak yollarını ayırdığı Milan Baros için, Çek futbolcunun menajeri Pavel Paska önemli açıklamalar yaptı.Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Paska, "Milan'ın hiçbir sorunu yok. Galatasaray'da güzel günler geçirdi ve sarı kırmızılı kulübe her zaman saygı duyuyor. Milan ve ben her zaman Galatasaray'dan iyi sözlerle bahsedeceğiz. Galatasaray, birinci sınıf bir kulüp" dedi.

BANIK OSTRAVA'YLA KESİN ANLAŞMA YOK,YAZIN NE OLACAK GÖRECEĞİZ
Paska, "Banik Ostrava'yla kesin bir anlaşmamız yok; ama konuşmalarımız devam ediyor.  Planlarımız şu anda Çek Cumheriyeti'ne dönmek üzerine, görüşmelerimiz devam ediyor. Anlaşırsak, Milan Baros yazın oynamaya başlayacak. Ama şu anda görüşüyoruz, anlaşma yok. Bakalım yazın ne olacak göreceğiz. Şu anda kesin olan tek şey Galatasaray'dan ayrılmış olmamızdır. Milan, kesin olarak Galatasaray'dan ayrıldı" diye konuştu.

GERİDE KALAN SÜREÇLE İLGİLİ BİR SORUNUMUZ YOK
Pavel Paska, "Tabii ki her futbolcu takımında oynamak ister, ama Galatasaray'da takımdan ayrı geçirdiği yarım sezonluk süreçte çok zorlandığını söyleyemem. Bizim açımızdan bir problem yoktu. Bizim için her şeyyolunda. Şimdi de Banik Ostrava'da çalışmalarına devam eder. Geride kalan süreçle ilgili hiçbir sorunumuz yok" dedi.

GALATASARAY İÇİN HEP EN İYİSİNİ İSTİYOR
Paska, "Milan Baros, Galatasaray, yönetim ya da Fatih Terim'le ilgili olarak asla kötü bir şey düşünmedi. Düşünmüyor. Galatasaray'a her zaman saygı duyuyor. Galatasaray, üst düzey bir kulüp. Milan Baros, sadece Galatasaray'ın iyiligi için konuşur. Galatasaray'la ilgili sadece iyi şeyler söyler. Galatasaray'da gerçekten iyi insanlar var. Doğru bir teknik adam ve yönetim. Milan Baros tam olarak bunları düşünüyor" ifadelerini kullandı.

MILAN, SELÇUK İNAN İÇİN Mİ GELİYOR ?
Bu arada, Galatasaray'ın orta sahadaki yıldızlarından Selçuk İnan'ın temsilcisi FIFA Menajeri Batur Altıparmak, başarılı futbolcunun AC Milanlı yetkililer tarafından, Schalke 04 maçlarında izleneceği bilgisiyle ilgili olarak, Özgür Sancar'a yaptığı açıklamada, "Bana böyle bir bilgi gelmedi. İtalyan gazeteciler de aradılar. Olabilir. Ama Milan benimle görüşmüş değil. İzlemek son derece doğal bir davranış. Bu bir transfer teklifi anlamına gelmiyor" dedi.

Hiç yorum yok: